Müşteri Yorumları

Çok zorlu bir yola çıktığımızın farkındaydık fakat hazır sistemler yerine Virtara Ajans’a güvenmeyi tercih ettik. İyi ki de öyle yapmışız! Bugün 54 kişilik ekibimiz gelişmiş yönetim panelli, mobil uyumlu, Google optimizasyonu kusursuz yapılmış bu özel e-ticaret sistemini kullanıyor. İstediğimiz modüllerin zamanından önce teslim ediliyor olması da cabası.

Milano Friseurversand

Barış Şahin
Bizim için güven her şey! Müşterilerimiz güvenmedikleri bir yere kredi kartları ile ödeme yapmazlar ve oradan yemek söylemezler. Virtara Ajans çok kısa sürede bize SSL sertifikası ile güvenliği sağlanmış, kompleks bir e-ticaret sitesini teslim etti. Hizmetlerimizi kusursuz bir şekilde devam ettiriyoruz, en ufak aksaklıkta ise Virtara Ajans profesyonel ekibi 7/24 yardımımıza koşuyor.

Adem Fastfood

Adem Demir
Google optimizasyonu hizmeti almadan önce günde 5 sipariş alıyorduk ve bu ancak masraflarımızı karşılamaya yetiyordu. Virtara Ajans'dan aldığımız SEO hizmeti sadece 3 ay sonra etkisini göstermeye başladı. Bugün hizmet üzerinden 1 yıl geçti ve biz siparişlere yetişemediğimiz için eleman sayımızı 3 katına çıkardık.

Modag Reinigung

Oğuzcan Kurtoğlu
Estetik bizim için çok önemliydi ve hayalimizdeki tasarımın yapılabileceğinden çok şüphe duyuyorduk. Fakat Virtara Ajans inanılmaz müşteri dostu bir firma, tüm süreç boyunca bizimle iletişim kurarak taleplerimizi kusursuz anladılar. Sonuç olarak müşterilerimizin de bizim de severek kullandığımız bir web sitesi ortaya çıktı.

Soprano Wien

Alişan İlkay
Mevcut web sitemiz, çok eski yıllarda tasarlandığı için kötü görüntüsü sebebiyle müşterilerimiz alışveriş yapmak için sitemize güvenmiyorlardı. Virtara Ajans ile tasarımımızı yeniledik ve bize ücretsiz SSL sertifikası hediye ettiler. SSL ile artık tüm verilerimiz güvende ve müşterilerimiz hiç çekinmeden siparişlerini veriyorlar.

Pizzeria Ristorante Bella Italia

Sercan Erbaş
Web sitemiz çok iyi tasarlanmış olmasına rağmen, ziyaretçi sayısı çok düşüktü ve internetten müşteri çekme potansiyelini kullanamıyorduk. Virtara Ajans'dan arama motoru optimizasyonu hizmeti almaya karar verdik ve 2 ay sonra geldiğimiz nokta inanılmaz. Telefonlar susmuyor!

Fatmazell

Serdar Gülüstan
Virtara Ajans taleplerimizin tam karşılığı olan bir proje ortaya çıkardı. Çok kısıtlı bir zamanımız olmasına rağmen, zamanından daha önce web sitemizi yayına aldıkları için onlara minnettarız.

Sky Design

Alperen Nemli
Web sitemizin tasarım sürecinde çok titiz davrandık, projenin her bölümü için onlarca farklı talepte bulunduk fakat Virtara Ajans sürecin her aşamasında çok profesyoneldi. İstediğimiz her güncellemenin yerine getirilmesi ve bizden onay alınarak projenin ilerlemesi gerçekten harikaydı. Muhteşem bir web sitesine sahip olduk.

Flora Malerbetrieb

Satılmış Keskin
Web sitemiz çok eski yıllarda tasarlanmıştı ve ciddi bir revizyona ihtiyacı vardı. Başta ön yargılı yaklaşmış olsam da, Virtara Ajans beni gerçekten utandırdı. Web sitemiz şu anda mobil cihazlarda %100 uyumlu olarak açılıyor ve o eski çirkin sitenin yerinde muhteşem bir eser yayında. Sadece tasarım değişikliği sonrasında bile ziyaretçi sayımızda %25’lik bir artış var.

Hautarzt Aslan

Aynur Aslan
Sektörümüz artık internet üzerinden ilerliyor, internetten müşteri bulamadığımız için batma noktasındaydık ve henüz bir web sitemiz bile yoktu. Bugün hem bir web sitemiz var hem de hedef kelimelerimizde Google arama motorunda ilk sayfadayız. Batma noktasındaki şirketimize bu sene %50 büyüme yaşatan Virtara Ajans'a teşekkürü bir borç bilirim.

Autoklinik Favoriten

Salih Barut

Referanslar

Kurulduğumuz günden bu yana tecrübelerimize hayallerimizi de katarak birçok proje gerçekleştirdik. Tamamladığımız her proje sonrasında yeni projeleri büyük bir heyecan içerisinde bekliyoruz.
Tümünü Görüntüle
Eurasya

Müşterimize internet sitesi, özgün internet site içeriği, kurumsal kimlik, arama motoru optimizasyonu, google maps onayı, çerez ve raporlama hizmetleri verilmiştir.

Detayları Gör
Autoklinik Favoriten

Müşterimize internet sitesi, özgün internet site içeriği, kurumsal kimlik, arama motoru optimizasyonu, google maps onayı, çerez ve raporlama hizmetleri verilmiştir.

Detayları Gör

Müşteri memnuniyeti prensibi ile sunduğumuz hizmetlerimize ait özel fiyat avantajlarından yararlanabilmek için şimdi Virtara Ajans ile iletişime geçin. Müşteri hizmetlerimiz, isteklerinizi not aldıktan sonra en geç 24 saat içerisinde sizlere cazip bir fiyat teklifi sunacaktır.

Hizmet Talep Formu